Ünlü çift soluğu Bahamalar’da aldı! Lüks aşk tatillerinin detayları ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Taylor Swift ile Amerikan futbol yıldızı Travis Kelce’nin sürpriz aşkı, son dönemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Dünya çapında milyonlarca hayranı olan Swift ile Kelce’nin ilişkisi, paparazziler tarafından yakından takip ediliyor.

Artık ilişkilerini göz önünde yaşamaya başlayan ikili, baş başa tatile çıktı. Bahamalar’a giden ünlü çiftin lüks aşk tatili, kısa sürede magazin gündeminin en çok konuşulan konularından oldu.

ROMANTİK ANLARI KAMERALARA YANSIDI

Swift ve Kelce, el ele sahilde gezerken görüntülendi. İkili, kendilerini güneş gözlükleri ve şapkalarla gizlemeye çalışslar da, adım adım fotoğraflarının çekilmesinden kurtulamadı.

Gittikleri gözlerden uzak özel plajda bol bol öpüşüp sarılan, deniz ve güneşin tadını çıkaran Taylor ile Travis’in, Harbour Island’da geceliği 15 bin dolar olduğu bildirilen ünlü Rosalita House’da kaldığı da otaya çıktı.

ALTI YATAK ODASI, ÖZEL ŞEF, TERAS…

Söz konusu tatil evinde altı yatak odası, bir havuz, birden fazla teras, çarpıcı bahçeler, özel bir spor salonu ve plaja özel erişim bulunuyor. Evde her gün taze yemekler hazırlayan bir şef ve yardımcı şefin yanı sıra bir ev müdürü, üç uşak, üç temizlikçi, üç bahçıvan/plaj bakım görevlisi ve bir akşam güvenlik görevlisi de var.

‘NİŞAN’ İDDİASI

Öte yandan şkları tam gaz devam eden Taylor Swift ile Travis Kelce’nin bu yaz nişanlanmayı düşündüğü iddia edilmişti. Page Six’e konuşan bir kaynak; şu ifadeleri kullanmıştı:

Evlilik teklifinin aceleye getirilmiş bir çılgınlık gibi görünmesini istemiyorlar. Taylor ve Travis bu konu hakkında konuştular ve bir planları var. Temmuz’daki birinci yıl dönümlerinde nişanlanacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x